Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Days Gone

Popis produktu

Popis hry

Jedná sa o predobjednávku, hra vychádza 26.4.2019. Pri predobjednávke môžeme hru doručiť už ten istý deň.

Days Gone je pripravovaná survival hororovú akčná adventúra v otvorenom prostredí. Inými slovami, vás hodia do sveta zamoreného nakazenými, rýchlo sa vyvíjajúcimi tvormi (Freakers), ktoré ešte pred dvoma rokmi bývali ľuďmi. Stanete sa samotárskym lovcom odmien, dostanete búchačku, motorku a ... To je všetko, veľa Stes. Aby ste prežili, budete musieť vynaliezavo využívať detailne spracované prostredie severozápadnej Ameriky v jeho plnom potenciáli.

Narozdiel od mnohých iných survival zombie podujatí sa tu budete starať len a len o seba, teda Deacona St. Johna. A jeho ikonickou drahocennú motorku, samozrejme. Nie, že by sa v hre nevyskytovali okrem zmutovaných nepriateľov tiež bežní homo sapiens. Tí však budú v lepšom prípade neužitoční, v horšom prípade sa stanú ďalším nebezpečenstvom, proti ktorému bude potrebné sa brániť.

Hra kladie veľký dôraz na nápaditosť hráča pri plnení úloh aj pri bežných stretoch s nepriateľmi, podobne ako v hrách typu "pieskovisko", ako je napríklad séria GTA. To sa prejavuje nielen v prepracovanom cykle dňa a noci, pri ktorej sú netvory silnejšie, ale predovšetkým v množstve druhov znetvorených ľudí a zvierat, v ich rozdielnych schopnostiach a v príležitostiach, ako sa s nimi môžete vysporiadať. Zaujímavou ojedinelosťou v tomto žánri je správanie miestnych nemŕtvych nepriateľov a ich sociálny systém, ktorý vzdialene pripomína ľudskú civilizáciu.

Hra sa nesnaží nútiť hráčov k používaniu hrubej sily ani k nenápadnému zakrádanie, naopak, poskytuje rovnomernú výzvu vo všetkých použiteľných vraždiacich štýloch. Samozrejme nechýba ani systém výroby predmetov a pomôcok na porciovanie krvilačných ľudožrútov.  

Prečo nakupovať u nás?

Garantované dodania je nasledujúci pracovný deň. Dnes objednáš - zajtra hráš!

Všetok tovar prísne testujeme a preto od nás odchádza vždy v perfektnom stave.

S našim obchodným personálom vyriešite všetko rýchlo a jednoducho - bez zbytočných obklik, príplatkov alebo byrokracie.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Sony opraviť
Žáner akčné opraviť
Odporúčaný vek ? od 18 rokov opraviť
Typ distribúcie krabicová
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.